Bernt Wennström oljemålning

Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

3 000 SEK

WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): Stadsmotiv, signerad B. Wennström, olja på duk, ca 89,5x116 cm

222738

2013-12-24