Lars Florén oljemålning

Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLORÉN, Lars (1889-1979): Stockholmsmotiv, signerad L. Florén, olja på duk, 65x100 cm

222741

2013-12-24