Damskrivbord empire

Damskrivbord empire
Damskrivbord empire
Damskrivbord empire
Damskrivbord empire
Damskrivbord empire
Damskrivbord empire
Damskrivbord empire
Damskrivbord empire
Damskrivbord empire
Damskrivbord empire

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, empire, fanérat i mahogny, dekor av inläggningar, knoppar och nyckelbussning i ben, höjd 94, 84x45 cm

Fanérskador, lagningar

222782

2014-01-10