Fotoramar 1900-tal
2014-01-10
222785
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FOTORAMAR, 2 st, 1900-tal, förgylld mässing, rokokostil, höjd 27 cm