Vjeteslav Kluchnikov oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Vy mor Strandvägen, signerad Kliuchnikov, olja på duk, 60x81 cm

222787

2013-12-25