Byrå 1800-tal ägarmärkt för prinsessan Eugenia

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, fanér i alm, ägarbrännstämplad för prinsessan Eugénie av Sverige och Norge(1830-1889), höjd ca 108, 102x49 cm, nyckel medföljer

Renoverad, senare beslag, torrsprickor

222803

2013-12-27