Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, ådringsmålat, höjd ca 215 cm, medföljer, nycklar, vev, pendel och 2 lod

Smärre slitage, smärre färgbortfall, lös list medföljer

222809

2013-12-25