Spelbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, bordsskiva med intarsia av schackbräda, svarvade ben, höj 49, 86x43 cm
Skivorna med sprickor

Fanér skador och fläckar

222816

2013-12-25