Byrå
Valmis
2013-12-26
222823
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, jakarandafanér, stålunderrede, handtag i skinn, höjd 72, 120x50 cm
Fanérskador, slitage