Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
FAUSTMAN, Mollie (1883-1966): Flickporträtt, monogramsignerad MF, etikettmärkt a tergo, olja på duk, 55x37 cm
222826
2013-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här