Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Halssundet", Gryts Skärgård 1961, numrerad 43/150, 22x41 cm

Något gulnad

222830

2013-12-25