Oljemålning
2013-12-25
222833
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med frukter, olja på pannå, bär signatur, 33x47 cm