O v Schewen oljemålning

O v Schewen oljemålning
O v Schewen oljemålning
O v Schewen oljemålning
O v Schewen oljemålning
O v Schewen oljemålning
O v Schewen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VON SCHEWEN, Olle (1908-1974): Collioure, Sydfrankrike, signerad Ov Schewen, olja på duk, 88x115 cm

222834

2013-12-25