Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Dansen, signerad och numrerad Peter Dahl, 326/375, färglitografi, 60x43 cm
222836
2013-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här