Peter Dahl litografi
Vollendet
2013-12-25
222838
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl -78, 160/460, färglitografi, 37x28 cm