Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl , färglitografi, 37x28 cm
222841
2013-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här