Karl Hjalmar Bergqvist akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGQVIST, Karl Hjalmar (1894-1972): "Citadellet i Cairo", signerad Karl Hj. Bergqvist, akvarell, 56x34 cm

222846

2013-12-25