Andre Lanskoy litografi

Andre Lanskoy litografi
Andre Lanskoy litografi
Andre Lanskoy litografi
Andre Lanskoy litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LANSKOY, André (Frankrike 1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, 53/100, färglitografi, 68x44 cm

Saknar glas

222847

2013-12-25