Spegel och konsolbord

Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, renässansstil, 1900-tal, fanerat i valnöt, skuren reliefdekor, fasetterat glas, bordets höjd 66 cm spegelns höjd 165 cm

Slitage, repor

222849

2013-12-24