Tvättfat Kina

Tvättfat Kina
Tvättfat Kina
Tvättfat Kina
Tvättfat Kina
Tvättfat Kina
Tvättfat Kina
Tvättfat Kina
Tvättfat Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TVÄTTFAT, porslin, Kina, 1800-tal, ´Kantondekor´, diameter 37.5 cm

Brättet med lagning

222857

2013-12-25