Omega Dynamic

Omega Dynamic
Omega Dynamic

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRARMBANDSUR, Omega, "Dynamic, automatiskt urverk, 1970-tal, gulddoublé och stål, datum, läderarmband och spänne i stål ( ej original), diameter 43 mm

Slitage, bucklor, doublébortfall

222858

2013-12-25