Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRARMBANDSUR, Omega, "Dynamic, automatiskt urverk, 1970-tal, gulddoublé och stål, datum, läderarmband och spänne i stål ( ej original), diameter 43 mm
Slitage, bucklor, doublébortfall
222858
2013-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här