Omega armbandsur
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRARMBANDSUR, 2 st, Omega, "Seamaster Cosmic 2000", automatiskt urverk, datum, 1970-tal, stål diameter 41mm inkl. krona, OMEGA, manuellt verk, 1950-tal, stål, plexiglas, diameter 38 mm inkl. krona
Slitage, urtavla med fläckar, ej funktionstestade
222859
2013-12-25