Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRARMBANDSUR, 2 st, Omega, "Seamaster Cosmic 2000", automatiskt urverk, datum, 1970-tal, stål diameter 41mm inkl. krona, OMEGA, manuellt verk, 1950-tal, stål, plexiglas, diameter 38 mm inkl. krona

Slitage, urtavla med fläckar, ej funktionstestade

222859

2013-12-25