Wifredo Lam litografier

Wifredo Lam litografier
Wifredo Lam litografier
Wifredo Lam litografier
Wifredo Lam litografier
Wifredo Lam litografier
Wifredo Lam litografier
Wifredo Lam litografier
Wifredo Lam litografier

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LAM, Wifredo (Cuba, 1902-1982): (13 st) Kompositioner, osignerade, märkta BAT ("bon à tirer","good to print"), färglitografier, varierande mått

Hanteringsveck, passmärken

222887

2013-12-25