Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LAM, Wifredo (Cuba, 1902-1982): (13 st) Kompositioner, osignerade, märkta BAT ("bon à tirer","good to print"), färglitografier, varierande mått
Hanteringsveck, passmärken
222887
2013-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här