Kopp med fat Sevres

Kopp med fat Sevres
Kopp med fat Sevres
Kopp med fat Sevres
Kopp med fat Sevres
Kopp med fat Sevres
Kopp med fat Sevres

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

KOPP med fat, Sevres, 1800-tal, koboltblå med förgylld dekor

222888

2013-12-25