Dolkar Skottland

Dolkar Skottland
Dolkar Skottland
Dolkar Skottland
Dolkar Skottland
Dolkar Skottland
Dolkar Skottland

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOLKAR, 2 st, Skottland, 18/1900-tal, delvis med silverbeslag, längd 14 resp. 18 cm

Slitage

222897

2013-12-25