Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
SKEDAR, 13 st., GAFFLAR, 6 st., silver, tidigt 1800-tal, Sverige och Danmark, bl a Adolf Zethelius (1803-1839) Stockholm, gafflar snarlik modell, total vikt ca 1112 g
Slitage, repor
222901
2013-12-25