Marmorskulptur

Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur
Marmorskulptur

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, putto med fågel, marmor, höjd 44, längd 44 cm

Fågelns ena vinge med skada och lagning, smärre nagg

222924

2014-01-12