Starkvinsfat "Grönstedts Portvin"

Starkvinsfat
Starkvinsfat
Starkvinsfat
Starkvinsfat
Starkvinsfat
Starkvinsfat
Starkvinsfat
Starkvinsfat
Starkvinsfat
Starkvinsfat

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STARKVINSFAT på träställning, 1900-talets första hälft, laggade, märkta "Grönstedts Portvin", höjd ca 86 cm, djup 58 cm

Skador, delar saknas

222928

2013-12-25