Mansporträtt oljemålning

Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt av Paul von Hindenburg, signerad och daterad Dassel 1915, olja på duk, 89x63 cm

Dukskador och lagningar

222932

2013-12-25