Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Hamnbild med segelfartyg, signerad G Rydsten 89, olja på duk, 89x115 cm

Dukskador

222934

2013-12-25