Djurgårdsmotiv oljemålning

Djurgårdsmotiv oljemålning
Djurgårdsmotiv oljemålning
Djurgårdsmotiv oljemålning
Djurgårdsmotiv oljemålning
Djurgårdsmotiv oljemålning
Djurgårdsmotiv oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv från Djurgården, omkring 1900, signerad A Bernard, olja på duk, 60x90 cm

Dukskador

222935

2013-12-25