Vas och spetsglas silver
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPETSGLAS, silver, Johan Liljedahl, Sölvesborg 1803, invändigt förgylld, svisselerad dekor, höjd 11 cm, VAS, silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1919, höjd ca 11 cm, total vikt ca 215 g
Gravyr, glas med omfattande lagning
222943
2013-12-26