Ardy Strüwer litografi

Ardy Strüwer litografi
Ardy Strüwer litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

1 000 SEK

STRÜWER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad och daterad Ardy Strüwer Paris 1978, färglitografi, 74x55 cm

222946

2013-12-25