Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, SLAGLÅSGEVÄR, svenska

korrosion, skador och lagningar, delar saknas

222957

2014-01-28