Relief barock

Relief barock
Relief barock
Relief barock
Relief barock
Relief barock
Relief barock

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RELIEF, barock, sannolikt Spanien, träskuren och förgylld dekor mot röd botten, dekor av akantus och vapensköld, 240 x 70 cm

skador, lagningar, kompletteringar, omarbetad

222969

2014-01-12