Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RELIEF, barock, sannolikt Spanien, träskuren och förgylld dekor mot röd botten, dekor av akantus och vapensköld, 240 x 70 cm
skador, lagningar, kompletteringar, omarbetad
222969
2014-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här