Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP med vitrin, England, 1800-tal, mahogny, skuren dekor, 120, 128x40 cm, nycklar finns

Slitage

222976

2013-12-26