Emil C Ulnitz oljemålning

Emil C Ulnitz oljemålning
Emil C Ulnitz oljemålning
Emil C Ulnitz oljemålning
Emil C Ulnitz oljemålning
Emil C Ulnitz oljemålning
Emil C Ulnitz oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ULNITZ, Emil C (Danmark, 1856-1933): Stilleben med frukter och rosor, signerad E. C. Ulnitz, olja på duk, 60x68 cm

222979

2013-12-27