Skålar silver
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLAR, 2 st, på BRICKA, silver, Gustaf Folcker, Stockholm 1830, godronnerade, invändigt förgyllda, går att fästa fast vid brickan, brickans längd 19,5 skålarnas höjd 6 cm, total vikt ca 424 g
Bucklor, ägarmonogram
222987
2013-12-26