Skålar silver

Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅLAR, 2 st, på BRICKA, silver, Gustaf Folcker, Stockholm 1830, godronnerade, invändigt förgyllda, går att fästa fast vid brickan, brickans längd 19,5 skålarnas höjd 6 cm, total vikt ca 424 g

Bucklor, ägarmonogram

222987

2013-12-26