Väggrelief

Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGRELIEF, figurkomposition, Lisa Larson, Gustavsberg, delvis förgylld, ca 35x36 cm

Smärre kantnagg

222988

2013-12-26