Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MATBORD, 1900-tal, runt, björk, höjd 74, diameter 115 cm, STOLAR 4 st, märkta NK, tygklädda sitsar
Zustandsbeschreibung
Senare klädsel, bordet saknar iläggsskivor, bruksslitage
222995
2013-12-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner