Matbord och 4 stolar delvis NK

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MATBORD, 1900-tal, runt, björk, höjd 74, diameter 115 cm, STOLAR 4 st, märkta NK, tygklädda sitsar

Zustandsbeschreibung

Senare klädsel, bordet saknar iläggsskivor, bruksslitage

222995

2013-12-26