Soffbord Danmark 1960-tal
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, med utdragsskiva, Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen, för France & Daverkosen, Danmark 1960-tal, fanérat i jakaranda, höjd 50, 147x60 cm
Ytskador, en träplugg saknas i utdragsskivan
223000
2013-12-26