Soffbord Danmark 1960-tal
2013-12-26
223000
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, med utdragsskiva, Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen, för France & Daverkosen, Danmark 1960-tal, fanérat i jakaranda, höjd 50, 147x60 cm
Ytskador, en träplugg saknas i utdragsskivan