Oljemålning Borstel

Oljemålning Borstel
Oljemålning Borstel
Oljemålning Borstel
Oljemålning Borstel

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORSTEL, Reginald Arthur (australisk, 1875-1922), Fyrmastade skonerten "Makaweli", signerad och daterad R.A. Borstel 1912, olja på pannå, 45x60,5 cm

Ytsmuts, smärre skador

223012

2014-03-23