Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORSTEL, Reginald Arthur (australisk, 1875-1922), Fyrmastade skonerten "Makaweli", signerad och daterad R.A. Borstel 1912, olja på pannå, 45x60,5 cm
Ytsmuts, smärre skador
223012
2014-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här