Träd Kina jade

Träd Kina jade
Träd Kina jade
Träd Kina jade
Träd Kina jade
Träd Kina jade
Träd Kina jade

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄD, Kina, 1950/60-tal, skurna löv av jade, kruka av sten, höjd ca 22 cm

Skador, lösa delar

223020

2013-12-28