Olof Södermark oljemålning
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SÖDERMARK, Olof (1790-1848): Italienska i pälsbrämad dräkt, bärandes svart mantilla - midjebild, signerad och daterad O:Södermark f. Roma 1846, olja på duk, 63x50 cm
Två retuscherade duklagningar
223030
2013-12-27