Olof Södermark oljemålning

Olof Södermark oljemålning
Olof Södermark oljemålning
Olof Södermark oljemålning
Olof Södermark oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SÖDERMARK, Olof (1790-1848): Italienska i pälsbrämad dräkt, bärandes svart mantilla - midjebild, signerad och daterad O:Södermark f. Roma 1846, olja på duk, 63x50 cm

Två retuscherade duklagningar

223030

2013-12-27