Smörsnäcka Kina

Smörsnäcka Kina
Smörsnäcka Kina
Smörsnäcka Kina
Smörsnäcka Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SMÖRSNÄCKA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, längd 20 cm

smärre nagg

223032

2013-12-26