Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i undergalsyblått, längd 38x28 cm

Spricka, nagg

223038

2013-12-26