Konsol 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOL, 1900-talets andra hälft, förgylld, stenplatta med relief av barn, höjd 50 cm

Reliefen med smärre nagg

223045

2013-12-26