Konsol 1900-talets andra hälft
2013-12-26
223045
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONSOL, 1900-talets andra hälft, förgylld, stenplatta med relief av barn, höjd 50 cm
Reliefen med smärre nagg