Skulptur Tage Larsson

Skulptur Tage Larsson
Skulptur Tage Larsson
Skulptur Tage Larsson
Skulptur Tage Larsson
Skulptur Tage Larsson
Skulptur Tage Larsson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARSSON, Tage (född 1903): Modell, brons på stensockel, signerad och daterad Tage Larsson -30, höjd 38 cm

223055

2013-12-26