Teburk Kina

Teburk Kina
Teburk Kina
Teburk Kina
Teburk Kina
Teburk Kina
Teburk Kina
Teburk Kina
Teburk Kina

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TEBURK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 37 cm

Nagg

223058

2013-12-26