Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅNBORD, 1 par, 1800-tal, svarvade ben med hjultrissor, höjd 76, 56x114 cm
Slitage
223079
2013-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här